אודות

What for other is style for me is soul

אומנות מפלי הרים – עיצוב ובנית מזרקות, קירות מים ומפלי מים אמנותיים.
הסטודיו יושב במתחם האמנים המעיין, שהוא בית ליוצרים ואומנים בתחומים שונים. המתחם לרגלי זכרון יעקב (בעבר אומנות מפלי הרים ישבה 15 שנים בעין כרמל). 
אם אתם מחפשים מזרקות מיוחדות או מפל מים עיצובי, או שיש לכם חלום על סוג מסוים של מזרקה, אנו נתכנן ונעצב את המזרקות שתמיד חלמתם לראות בביתכם. 

באומנות מפלי הרים יצרנו מגוון רחב של מזרקות מים ומפלי נוי המופיעים באתר זה. כל המזרקות וכל מפלי המים הם מקוריים, עבודות היד שלנו אינן ייבוא מסין והמזרח ולא נמצאות במשתלות וחנויות. כל פריט הינו ייחודי ומקורי.

"כשלא יודעים שדברים כאלה קיימים, אנחנו מפספסים אפשרות נפלאה להגיע לשלווה פנימית והנאה מיוחדת בחיים"

איתן כהן. 
מזרקות לגינה 3 מפלי מים
מזרקות גדולות לגינה

להחזיר את הטבע לחיינו
אנחנו הולכים ומתרחקים מהטבע ומהחיים בטבע. אנחנו מצטמצמים יותר ויותר אל המסכים. לצד זאת, גם הטבע מצטמצם. הבניה הולכת ונעשית צפופה. מרחב החיים לחיות הבר הולך וקטן ובעלי החיים מתמעטים ונכחדים. הכמיהה הטבעית שבנו לטבע גורמת לנו לחפש את הטבע בסופי שבוע אך אנו מוצאים את עצמנו נתקעים בפקקים בדרך אליו. 
אני מציע הזדמנות להתחבר לטבע על ידי יצירת מיקרו-טבע אצלכם בגינה או במרפסת. הכנסת מים חיים לצד צמחיה ירוקה תקרב את הטבע אליכם. צלילי מים כמו בטבע החודרים לעומק הרגש מאזנים לנו את הנפש. תחושות כמו הירגעות, התערננות, התחדשות והנאה נוצרות מתדרי צלילי מים נכונים.
שימו לב, לא כל אלמנט מים שמוציא מים יודע להפיק את הצלילים הנכונים וקיימות מזרקות שרק מדגישות יופי ולא תדרי צליל שעוזרים לנו (למשל, בכל מזרקות הפלסטיק המיוצרות בסין נפילת המים לתוך בריכות הפלסטיק הרדודות לא יכולות להפיק תדרים אלו).
אנו מציעים לכם מזרקות, מפלי מים וסוגי קירות מים מקוריים ובלעדיים שלנו, עבודת יד של אומנים ישראלים, כשהדגש בכל אלמנט מים כזה הוא על צלילי מים עמודים המחברים אתכם דרך עומקי נשמתכם לטבע. ישנם דגמים רבים ואנו גם מתאימים לכל אחד לפי רצונו את המראה, הצלילים והמידות. 

ליצירת קשר ישיר איתן 052-8707443

בין הלקוחות המרוצים שלנו