כשהטבע והאומנות נפגשים

מזרקות מים גדולות לבית/למשרד/לגינה/למרפסת

מזרקות מים גדולות לבית/למשרד/לגינה/למרפסת

מזרקות כדור אבן
מבצע!
מבצע!
מבצע!
מבצע!
מבצע!
מבצע!
מבצע!
מבצע!

מזרקות לגינה זה המומחיות שלנו!

כשקונים מזרקות לגינה הכי חשוב שהם היו עמידות, מזרקות כאלה שלא ניזוקות מהשמש ותוך שנה מתקלקלות. אנחנו מתמחים במזרקות לגינה כבר מעל 15 שנה. עשינו את כל הטעויות האפשריות עד שהבאנו את המזרקות שלנו למה שהם היום. מזרקות איכותיות ומותאמות אישית בידי אמנים מנוסים ומקצועיים.אז כשמדברים על מזרקות לגינה אנחנו הטובים ביותר 

מזרקות מים גדולות, לגינה/מרפסת או לבית/ למשרד שלכם

מזרקות  מים גדולות בעיקר לגינה ומרפסת יכולות להיות מחומרים שונים בגדלים שונים ובמרקמים שונים.  אך בלי ספק החלק העיקרי במזרקות לגינה הוא צליל המים. כולנו רוצים לשבת בגינה או במרפסת ביתנו להנות ממראה מרענן של מים זורמים ולשמוע את צלילי המים הנעימים של הטבע. לא כל צלילי המים בטבע נעימים חלקם חזקים ורועשים וחלקם לא מרגיעים. לאורך הנחל יש מפלי  מים שונים עם צלילים שונים. אנחנו אימצנו את הצלילים הנעימים בלבד ולכן אנו מיצרים מזרקות מים גדולות שיכולות להיות מותאמות לא רק כמזרקות גינה גם כמזרקות למרפסת או כמזרקות לבית.

יש לנו הרבה ניסיון בבניית מזרקות מים מכל הסוגים וכל הגדלים

להכנת מזרקות גדולות לגינה  נדרש ידע וניסיון רב. היכולת להפיק לכם למשל צלילים של נחל  מים כמו בטבע או להפיק צליל מים חזק אבל נעים ומרגיע, כל זה ניתן רק כאשר מבינים את נושא צלילי המים  וכשמכינים את מפל המים לגינה או מזרקת המים שמים דגש ביצירה של העבודה כך שתפיק את צלילי המים הנכונים.  מעבר לכך הדגש במזרקות גינה גם צריך להיות על ההתאדות הרבה בשמש ואיך ניתן לצמצם את ההתאדות על ידי הכנת ברכת מפל נסתרת או מקורה . אנחנו מכינים מזרקות מקוריות ויחודיות שלא תמצאו באף מקום אחר בשל היותם עבודת יד של אמנים ממתחם האומנים. למשל לאחרונה בנינו את המפל המודולארי הגדול והגבוה ביותר בארץ שעשוי תערובת של אבן עם אבן האדם (בטון) בצורה שהיה קל משקל לגובה 160-170 ס"מ  מתנשא, משמיע צלילי נחל אמיתיים כמו בטבע, ניתן להביא אותו ברכב גדול ולהתקין בקלות בכל מקום.

היום ישנם מפלי מים או מזרקות שנמצאים בגינה, בבית או במשרד ועונים על צורך אחר, אך ללא ספק חשוב: שלווה.

 מים זורמים מסמלים ומזמינים חיים ופכפוך המים משרה רוגע ונינוחות.
היום האדם מתרחק יותר ויותר מהטבע ומשאבי הטבע הטבעיים הולכים ומצטמצמים. מזרקות מים במרחב היומיומי נותנות את האפשרות להרגיש יותר קרובים לטבע, לנשום אוויר טוב יותר ולהכניס את החוץ פנימה.

למה כדאי לקנות את המזרקות שלנו

קיימות מזרקות מים לגינה מסוגים רבים. אנחנו באומנות מפלי הרים יוצרים מזרקות לגינה מסוגים רבים כאשר מה שמוביל אותנו הוא יצירת מזרקות גינה בעלות אופי מודולארי. משמע מוכנות קודם " במעבדה" בסטודיו בתנאים  נוחים בהם נעשים בהם כל הבדיקות לפני, כך שלשטח מגיעים אחרי בדיקת בקרת איכות שלנו, ומה שנשאר להוביל ולהרכיב קלות בשטח. כך מונעים את כל הבעיות הרבות בבניית מזרקות מים בגינה. אנחנו בקטלוג באתר מציגים מגוון רחב של מזרקות בינוניות וגדולות לגינה ולמרפסת ולבית ולמשרד, ניתן בהתאם לקטלוג לבנות לכם באופן אישי מפל מים דומה רק במידות ובגוונים לפי טעמכם, וכן להתאים לכם את צליל המים כפי שתואהבו. אצלנו לא קונים משהו מוכן  מסין שהוא עם פשרות לטעמכם, אצלנו תקבלו מפלי מים לגינה או מזרקת מים לגינה בדיוק לפי רצונכם.  

מזרקת מים גדולה לגינה או לבית
גלילה לראש העמוד