כשהטבע והאומנות נפגשים

מזרקות לילדים להפעלת הורים וילדים

מזרקות לילדים להפעלת הורים וילדים

מזרקות לילדים - מוזמנים לבנות מזרקות עם ילדיכם

הרעיון ליצירת ערכות לבניה משותפת ביחד של הורים וילדים נולד עם משבר הקורנה שחייב אותנו בסגר… כאן ניתנת אפשרות ייחודית של בנייה מזרקת מים בשילוב של הורים עם ילדם לבנות מפל מים ביתי קטן . מוצר שמכיל הרבה התרגשות שכן הוא מאפשר משחק מגוון ביצירה תוך משחק במים  ובחומרים טבעיים  ובסופו של דבר מקבלים מפל מים שמשמיע צלילי מים נעים ומרגיע. תמיד נעים לשבת ליד צליל מים נעים ומרגיע אך עוד יותר עכשיו בזמן משבר הקורנה המכיל הרבה מתח בבית . 

מזרקות לילדים בבנייה עצמית

מוצגות לכם מגוון של מזרקות מים לילדים חלקם דורשים יותר יצירה חלקם פשוטים יותר להרכבה בכל מקרה כולם דורשים פעילות משותפת בעזרת ההורים. יש להקפיד לעשות זאת בהשגחה שכן יש כאן משאבת מים שיש צורך להכניס בסוף העבודה את התקע לשקע וזה יש להעשות על ידי מבוגר.

 בערכה של קערת מים מבטון טבעי עם 4 חצאי כדור מבטון ניתן לצבוע אותם ואז ליצור צורות שונות של מפלי מים כל אחד במראה שונה כל אחד לפי טעמו. בערכה הטבעית יש צמח טבעי ואבן חול נובית צבעונית ממדבריות בחו"ל וחלוקי נחל וניתן גם ליצור לבד מפל מים טבעי. יש מפלי מים מחיות שונות ויש מפל מים שממל את האהבה בעזרת לב ענק מבטון שניתן לצבוע או לרשום עליו שיר או מכתב וכדומה..  תמיכה בעזרת סרטונים ביוטיוב לבניית מפלי המים.

גלילה לראש העמוד